Başlangıç SEO

Başlangıç SEO Paketi bir aya mahsus Tanışma ve SEO ya başlama paketidir. Başlangıç Paketi her alan adı için 1 ay kullanılabilir.

Başlangıç SEO, web sitesi sıralamanızı yükseltmeye başlamak ve SEO Plus’a ile tanışmak için en uygun pakettir.

Online satışlarını artırmak isteyen, SEO konusunda yeterli bilgisi olmayan ve sonuçları görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler için tasarlanmış bir araçtır. 1 Ay süre sonunda güvenerek SEO Plus’a geçebilirsiniz.

Başlangıç SEO’yu neden kullanmalısınız?

 

Web sitesi optimizasyonu

Web geliştiricilerimiz ve SEO Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını sağlıyor.

 

Web sitesi görünürlüğünün geliştirilmesi

Potansiyel müşterileriniz ürünlerinizi göremiyorsa ürünlerinizin piyasadaki varlığından söz edilemez. SEO Plus sıralama yükseltme hizmetimiz kapsamında, web sitenizin Google’daki görünürlüğünü artırıyor ve ziyaretçi sayınızı artıracak anahtar kelimelerle web sitenizi EN ÜST sıralara yükseltiyoruz.

 

Daha fazla ziyaretçi – daha fazla kazanç!

Web sitesi görünürlüğünün artırılması ve Google EN ÜST sonuçlarında web sitenizin sıralamasının yükseltilmesi.

 

Online iş hacminde artış

SEO teknolojisi para tasarrufu yapmanın, hedef kitlelerinizin sayısını ve satışlarınızı artırmanın etkili bir yoludur. Online işletmenizin verimliliğini on kata kadar artırmanıza ve kontrol edebilmenize izin veren bir araçtır.

Başlangıç SEO Paketi Nedir?

Yeni bir Web Siteniz var ve Web Siteniz henüz Google Görünmüyor mu?
Dert değil Web Sitenizi Google’da görünür yapalım.

Başlangıç SEO Paketi ile Web Siteniz Google’da görünmeye başlar. Yeni müşterilere ulaşır, Web Sitenizden para kazanmaya başlarsınız.

YENİ MÜŞTERİLER SİZİ ARIYOR!
MÜŞTERİLERİN SİZİ DAHA KOLAY BULABİLMELERİ İÇİN GOOGLE SIRALAMALARINIZI YÜKSELTİN
Başlangıç SEO hizmetini hemen şimdi başlatın ve web sitenizi büyük sıralama başarılarına ulaşmış 6000 den fazla web sitesi arasına ekleyin!

Başlangıç SEO Paketi bir aya mahsus Tanışma ve SEO ya başlama paketidir. Başlangıç Paketi her domain için 1 ay kullanılabilir. Hizmetlerimizden memnun kalarak devam etmek isteyenler SEO PLUS veya başka bir pakete geçerek devam ederler.

Tanışma Paketi 1 ay 3 ay 6 ay 12 ay
99 TL 350 TL 999 TL 1899 TL 3490 TL
Tanışma paketi İndirimsiz %5 İndirim %10 İndirim %15 İndirim
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al

Başlangıç SEO hizmetimize dahil olanlar:

WEB SİTENİZE EN UYGUN ANAHTAR KELİMELERİN SEÇİMİ : SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçerler.

WEB SİTESİ ANALİZLERİ : Web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitesi kurulumu ve SEOendüstrisinin normlarına uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi genel bir analize tabi tutarız.

WEB SİTELERİNE EN UYGUN LİNKLERİN YERLEŞTİRLMESİ : Beyaz şapka teknolojisine uygun olarak web sitelerine backlinkler yerleştirir ve bunları sürekli olarak sayıları ve kaliteleri yönünden kontrol ederiz.
Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Yerleştirilen linkler benzersiz içeriklerle birleştirilir – bu işlem en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Çeşitli konularda faaliyet gösteren 50.000′den fazla yüksek kaliteli partner web sitesine sahipiz. Sitelerin seçim işlemi, alan adı süresi ve Google Trust Rank verilerine göre dikkatli bir şekilde seçilmektedir.
Link inşaası aşağıdaki oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:

Teklif İste